rzesy

Rzęsy 1:1

Zabieg ten wykonujemy na rzęsach naturalnych ( z norek), jedwabnych ( polecane dla alergików) lub syntetycznych. Przeznaczony jest on dla osób w każdym wieku, pragnących wyglądać idealnie przez 24h/dobę.

Przedłużanie rzęs stworzono dla kobiet:
– ceniących swój czas,
– o rzęsach cienkich, krótkich i prostych

Główną zaletą zabiegu, jest brak konieczności tuszowania rzęs, a co za tym idzie brak konieczności codziennego makijażu i demakijażu. Dzięki temu nasze oczy nie są narażone na nadmierme pocieranie, co pozytywnie wpływa na wygląd delikatnej skóry wokół nich i ogranicza powstawanie zmarszczek. Po takim zabiegu nie trzeba się martwić rozmazanym makijażem!

Rzęsy są odporne na wodę i wysokie temperatury dzięki czemu nawet na basenie czy w saunie będziecie mogły cieszyć się idealnym i zalotnym spojrzeniem.

Metoda 1:1
Metoda ta polega na doklejeniu rzęsy do każdej, pojedynczej rzęsy naturalnej. W naszym salonie wykorzystujemy rzęsy, których zarówno kolor jak i skręt są tak naturalne, że trudno je odróżnic od prawdziwych.
Różne długości rzęs pozwolą na osiągnięcie różnych efektów – od zupełnie naturalnego po najbardziej ekstrawagancki, teatralny czy artystyczny.

Zalecenia po zabiegu
– 2 h po zabiegu unikać kontaktu z wodą,
– 2 dni po zabiegu unikać sauny, nurkowania, solarium, zabiegów z wapozonem,
– po przedłużaniu lub zagęszczaniu rzęs nie wolno poddawać ich farbowaniu, trwałej a także uzywać zalotki,
– NIE WOLNO używać kosmetyków zawierających tłuszcze i oleje, w tym tuszó wodoodpornych oraz mleczek do demakijażu. Zalec się stosowanie kosmetyków beztłuszczowych o lekkiej formule, na bazie wodnej ( pianki, musy, płyny miclearne, tusze wodne),
– rzęs nie należy zbyt często dotykać, pocierać czy rozczesywa