Zespół

Jako w pełni profesjonalny gabinet, dbamy o to, aby nasi Klienci trafiali tylko w odpowiednie, wykształcone, ręce.

Cała nasza ekipa zdobyła swoją wiedzę na studiach wyższych, a później popierała ją i nabywała doświadczenia podczas pracy w salonie oraz podczas licznych szkoleń.

Ciągły rozwój, samodoskonalenie jest nieodłącznym atutem każdego z naszych pracowników, co przekłada się na zadowolenie naszych stałych Klientek oraz wszystkich Klientek, które po raz pierwszy nas odwiedzają.

Przekraczając próg naszego salonu, można spotkać następujące osoby:

  • Kapka Renata lic. kosmetolog
  • Moździerz Monika lic. kosmetolog
  • Nowak Anna mgr kosmetolog
  • Wilga Anna dypl. fryzjer stylista

Monika Moździerz 

„Jestem kosmetologiem z siedmioletnim doświadczeniem.

Już w czasie studiów licencjackich zostałam dostrzeżona i zaczęłam pracę w jednym z tarnowskich gabinetów kosmetycznych.

Ciągle poszerzając swoja wiedzę otworzyłam swój gabinet kosmetyczny i zostałam ogólnopolskim szkoleniowcem z zakresu mezoterapii igłowej oraz sprzętu kosmetycznego.
Po latach poznawania gabinetów i kosmetologów z całej Polski, postanowiłam wrócić do korzeni i swojej pasji czyli do gabinetu i kontaktu z klientami aby moc im pomagać i dzielić się z nimi swoja wiedza i doświadczeniem. W ten sposób trafilam do Strefy Urody. Równocześnie jestem nauczycielem zawodu. Prowadzę zajęcia z Kosmetologii dla jednej z tarnowskich szkoł.

Moim ”konikiem” jest podologia i mezoterapia igłowa. Wykonuję zabiegi z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała, zamykania naczyń, leczenia trądziku, fotoepilacji, mezoterapii igłowej, zabiegi przeciwstarzeniowe, pracuję z wysoko stężonymi kwasami, laserem IPL oraz laserem diodowym. Wykonuję również kosmetykę zdobniczą dłoni i stóp.

Swoją wiedzę ciągle poszerzam podczas szkoleń i kongresów.”

 

Anna Nowak

„Posiadam ukończone studia licencjackie z zakresu kosmetologii, obecnie uczęszczam na studia drugiego stopnia z kierunku kosmetologia na Uniwersytecie Jagiellońskim, bardzo lubię moją pracę i spełniam się w tym co kocham. Studia na kierunku kosmetologia zawsze były moim celem. W swojej pracy dotychczas zdobyłam doświadczenie zarówno w obsłudze klienta, zaspokajania jego wymagań oraz przeprowadzania zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej jak i kosmetycznej. Wykonuję zabiegi takie jak kosmetyka paznokci, manicure, pedicure, przedłużanie i zwężanie paznokci żelowych, manicure hybrydowy, pedicure oraz pedicure medyczny (klamry plastikowe).

Wykonuję także zabiegi pielęgnacyjne na twarz oraz ciało. Zabiegi złuszczania kwasami medycznymi o wysokich stężeniach oraz z zakresu mezoterapii mikroigłowej oraz igłowej. Zabiegi trwałego usuwania owłosienia, zamykania naczynek, likwidacji przebarwień oraz liftingu falą radiową. Moim dużym zainteresowaniem są zabiegi z zakresu usuwania blizn, w szczególności potrądzikowych oraz pomagające uporać się ze zmianami trądzikowymi. Zabiegi lipokawitacji oraz VACUM na ciało, masaże oraz pielęgnacja ciała. Bardzo lubię i jestem także zwolenniczką manualnej metody depilacji pastą cukrową, lecz posiadam umiejętność wykonywania depilacji także woskiem. Spełniam się także w kosmetyce upiększającej, makijaż oraz trwałe przedłużanie rzęs metodą 1:1 sprawia mi dużo radości. Moje doświadczenie oczywiście się zwiększa, uczestniczę w coraz nowszych szkoleniach i pragnę poszerzać moją wiedzę i umiejętności. Rozwój zawodowy jest dla mnie priorytetem.

Kosmetologia jest moją pasją, i spełnieniem zawodowym.

– Ecolab: Dezynfekcja i higiena w gabinecie kosmetycznym i salonie fryzjerskim
– Nail Tek: Diagnoza i pielęgnacja paznokci i dłoni, techniki aplikacji kosmetyków
– Fabryka Piękna: kurs z zakresu pielęgnacji dłoni- manicure biologiczny, s tylizacja paznokci- żel uv na tipsie i szablonie oraz zdobnictwo
– Beauty of Science: NATI komputerowa diagnostyka kosmetologiczna skóry (nawilżenie, zmarszczki, pory, natłuszczanie, złuszczanie, struktura)
– Star Lashes: Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1
– ZIAJA pro: Techniki przeprowadzania zabiegów profesjonalnych kosmetykami Ziaja Professional
– Bielenda: Techniki przeprowadzania profesjonalnej eksfoliacji kwasami AHA i PHA
– Jadwiga: Specjalistyczny kurs kosmetyki w ramach dokształcania kadr kosmetycznych, zabiegi firmowe z serii SAIPAN, złuszczanie naskórka przy zastosowaniu profesjonalnego zestawu preparatów kosmetycznych POLSKIEGO PEELINGU ZIOŁOWEGO
– Janssen: Skład i zastosowanie biotechnologicznych kosmeceutyków do twarzy, zastosowanie kwasów AHA
– Janssen: szkolenie z zakresu linii INSPIRA: MED+ , skład i zastosowanie kwasów
– MFA: Expert+ Peel 40& 60 Exfoliator oraz kosmeceutyków do pilęgnacji skóry kobiet w okresie menopauzalnym Linii SKIN REGENERATION
– Natinuel: Teoretyczno- praktyczne szkolenie kwalifikacyjne z nowych technik peelingu na bazie kwasów o wysokich stężeniach AHAs, BHA, AKA
– Arkana: Profesjonalna terapia mikroigłowa na twarz i ciało
– Arkana: Terapia mikroigłowa r ewitalizująca włosy i skórę głowy
– Arkana: Celowa terapia kosmetologiczna
– Thalgo: Metody terapii kosmetykami na bazie składników pozyskiwanych z mórz
– Fenice: Zastosowanie peelingów chemicznych MM system( Yellow peel, Body peel, lightening peel, maska glokolowa, Fenice: zastosowanie peelingów chemicznych WDR ( peelingi migdałowe, peelingi pirogronowe)
– Ryszard Miazek – Szkoła Przekłuwania Ciała: Szkolenie przekłuwania uszu
– Xylogic: teoretyczne i praktyczne szkolenie z technik łączenia profesjonalnych złuszczań chemicznych z zastosowaniem pilingów MY PEEL, innowacyjnych dodatków do zabiegów XYLOGIC PROFESSIONAL oraz kuracji RETIX.C.
– Xylogic: szkolenie teoretyczne i praktyczne z wykorzystania nowatorskich preparatów marki Xylogic ze wskazaniem anti-redness, depigmentation, anti-age
– FITOMELATONINA: szkolenie ,, FITOMELATONINA -umysł i ciało”
– ORLY: szkolenie z zakresu manicuru hybrydowego ORLY Gel FX
– MAGNETIC: szkolenie z najnowszej metody żelowej stylizacji paznokci i zwężania paznokci.
– PEDICURE MEDYCZNY: szkolenie z wykonywania pedicuru medycznego i kosmetycznego
– RHONDA ALLISON: szkolenie z procedur zabiegowych marki Rhonda Allison z wykonywania pellingów enzymatycznych, progresywnych, średniogłębokich oraz głębokich w połączeniu z mezoterapią igłową
– SURIMA: Szkolenie teoretyczno- praktyczne z technik przeprowadzania zabiegów mezoterapii IGŁOWEJ
– LESTHE ZONE: Szkolenie z technicznej obsługi urządzenia IPL , RF
– ELLA: szkolenie z depilacji cukrowej pastą cukrową ELLA Professional
– IPL+RF: profesjonalne szkolenie IPL + RF z fotoepilacji, fotoodmładzania, zamykania naczynek, usuwania przebarwień i leczenia trądziku
– BIOESTETIC: szkolenie z zastosowania produktów oraz zabiegów laboratorium INNOAESTHETICS „

 

Anna Wilga

„Fryzjerstwo moja praca, pasja, miłość. W roku 2012 ukończyłam Technikum Usług Fryzjerskich w Cieżkowicach. To właśnie podczas nauki pokochałam fryzjerstwo i stwierdziłam , że jest to zawód, który chcę wykonywać do końca życia i w którym chcę się dalej doskonalić.

Od momentu ukończenia szkoły regularnie uczęszczam na szkolenia:

– Szkolenie z zakresu farbowania i stylizacji na kosmetykach FarmaVita (stylista Angelo Immormino) 2012
– Szkolenie-warsztaty techniczne z zakresu najnowszych trendów i technik strzyżeń oraz upięć fryzur z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu fryzjerskiego marki BabylissPro 2012
– Pokaz i szkolenie z zakresu strzyżenia, stylizacji i koloryzacji Farouk Systems Polska 2013
– „Esencja koloru” Montibello 2014
– „Color zoom” Goldwell 2014
– „Świat kolorów” Goldwell 2014
– „We love blonde” Goldwell 2014
– Uczestnictwo w prezentacji techniczno-merytorycznej linii Emmebi Italia 2014
– „Perfekcyjny kolor to nasza pasja” Goldwell 2015
– „Wszystko o rozjaśnianiach” Goldwell 2015
– Akademia Maniewski Kraków
– Cut : Strzyżenie Klasyczne jako precyzyjna forma w codziennej pracy fryzjera – poziom zaawansowany
– Akademia Maniewski Katowice
–  Inspire: Analiza świata mody i sztuki
– Inspiracja Stylisty – poziom zaawansowany
– Kurs obsługi kasy fiskalnej
– Policealna Szkoła Zawodowa Żak w Tarnowie o profilu wizażystka/stylistka Po ukończeniu szkoły odbyłam 5 miesięczny staż zawodowy.

Po ukończeniu stażu podjęłam pracę w Studio Fryzur „Jolka” w Tarnowie gdzie pracowałam do grudnia 2013. Podczas pracy tam podjęłam decyzję o założeniu własnego mobilnego salonu. W grudniu 2013 roku rozpoczęłam działalność i otworzyłam mobilny salon fryzjerski.

W marcu 2014 nawiązałam współpracę Strefą Urody zabiegi jakie tutaj wykonuję to strzyżenia męskie, damskie, koloryzacje, keratynowe wygładzanie włosów oraz pielęgnacje. Podczas pracy w Strefie Urody cały czas rozwijam swoje umiejętności zarówno fryzjerskie jak i kosmetyczne ponieważ oprócz zabiegów fryzjerskich wykonuję w salonie również manicure klasyczny, hybrydowy, żelowy oraz pedicure klasyczny jak i hybrydowy.

Podczas pracy tutaj nawiązałam stałą współpracę z trójką fotografów Mateuszem Zaczkiewiczem, Sylwią Sygnator oraz Dominikiem Sosnowskim. Mam nadzieję ze grono tych fotografów będzie się powiększało, gdyż praca przy sesjach sprawia mi wiele radości. Upięcia, plecionki i koki to moja ulubiona strona fryzjerstwa, którą cały czas doskonalę. Największą radość sprawia mi jednak zadowolenie moich Klientek.”